0 534 523 09 07

Kiralama Koşulları

KİRALAMA SÜRESİ 
En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3 ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır.

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR
Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 534 523 09 07 no lu telefondan Royal Belek Rent a car Rezervasyon Merkezini veya size en yakın Royal Belek rent a car Ofisini    0 544 795 20 41  no lu telefon numarasından arayabilirsiniz.


ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA
24 saat kesintisiz hizmet veren Antalya Uluslar Arası Hava Limanlanında  günün her saatinde, diğer Belek ofisimizde ise mesai saatleri içinde araç teslimi ve müşteriden geri araç teslim alınması ücretsizdir.Antalya havalimanında geri araç teslimatı için ek ücret almaktayız. Antalya  Hava Limanlanı haricinde mesai saatleri dışında gerçekleşecek araç teslimatları ve araç bırakmalarıda ücretsizdir.(Belek otelleri ve 50 km alan içerisinde olanlar)

ANTALYA HAVA LİMANI HİZMET ÜCRETİ 
24 Saat kesintisiz hizmet veren Antalya Hava Limanında Royal Belek  rent a car dan yapılan kiralamalarda Havalimanı araç  Teslimat Hizmet ücreti alınmamaktadır 

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI
En az 25 yaşını doldurmuş 3 yıllık gecerli ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir.., Lüks araclarda ise  en az 25 yaş yaşını doldurmuş olma mecburiyeti vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ
Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR
Fiyatlara araçların günlük 200 kilometre kullanım hakkı, araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu,navigasyon gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahildir.


ROYAL BELEK RENT A CAR FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

TRAFİK CEZALARI
Türkiye deki trafik yasaları otoyollarda en çok 90km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Royal Belek rent a car a  ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir